Kas aš

LABAS! Aš Elementė, Interjerų kūrėja.

Kuriu namus, kurie pasakoja istorijas apie jų gyventojus ir jų autentišką savitą gyvenimo būdą. Kuriu ne tik namus. Interjeras gali prasidėti nuo - parsivežto kilimo, dovanoto paveikslo, pomėgio kolekcionuoti, mėgstamos literatūros, rasto seno upėje gulėjusio kelmo… Sarbus kiekvienas elementas, pustonis, ritmas ir dermė.. kaip muzikoje, tik tuomet skamba visuma... Svarbus ir pats įgyvendinimo procesas - siekiu, kad užsakovams jis būtų kuo lengvesis, aiškesnis ir malonesnis.

Interjerų kūrimas - tai neatskiriama mano gyvenimo dalis. Svajoti apie šią profesiją pradėjau vaikystėje, kai tėtis sukonstravo lėlių namą su šviečiančiomis lemputėmis ir mano pieštais tapetais. Studijuodama VDA interjero dizainą po trečio kurso pirmą kartą susidūriau su realiais interjero projektavimo iššūkiais: ne tik sugalvoti gerus sprendimus, bet dar ir braižyti coliais ir pėdomis praktikos metu Niujorke studijoje MB ARCHITECTURE… SUPRATAU, KAD IŠŠŪKIAI DIZAINERIO DARBE YRA NEIŠVENGIAMI IR, KAD NESVARBU KUR BEBŪČIAU, JEI TURĖSIU GALIMYBĘ KURTI - BŪSIU LAIMINGA.

2008 Vilniaus Dailės Akademijoje baigiau Interjero Dizaino bakalauro studijas, studijavau Dizaino katedroje Aplinkos dizaino magistrantūroje. Po studijų patirties sėmiausi įvairiose su interjero dizainu ir projektavimu susijusiose srityse. Architektų studijoje "P.A.R.Y.Ž.I.U.S" kartu su architektais projektavau visuomeninius interjerus, "Interjerai be saiko" dirbau su Indra Marcinkevičiene, buvau atsakinga už interjero projektų techninę dalį. Reklamos agentūroje "Partizanas" kūriau prekės ženklų erdvių dizainą, ofisų, parduotuvių ir kavinių interjerus, parodų stendus, laikinus kilnojamus statinius. Individualiai kūriau privačių gyvenamųjų erdvių interjerus. GALIMYBĖ DIRBTI SU SKIRTINGAIS ŽMONĖMIS IR PRITAIKYTI SAVO ŽINIAS ĮVAIRIOSE SITUACIJOSE MANE ĮKVEPIA.

Interjero projektavimo studiją, pavadinimu ELEMENTE. įkūriau 2017 m. Interjeras yra ERDVĖ, kurioje suplanuojame techninę dalį - INSTALIACIJĄ, ir funkcijoms suteikiame formą - DIZAINĄ. Interjeras yra harmoninga ir unikali tarpusavyje derančių ar kontrastuojančių įvairių skirtingų ELEMENTŲ visuma. ELEMENTAS- (lot. elementum - stichija, pirmapradė medžiaga: ): ko nors sudaromoji dalis, dėmuo; nedalomas aibės vienetas; (lietuviuzodynas.lt ). Kiekviename projekte tas pagrindinis elementas yra vis kitoks. Tai raktas, nuo kurio prasideda visa interjero istorija.

Interjeras turi atitikti laikmetį ir lokaciją, architektūra taip pat padiktuoja tam tikrus sprendimus, kurių negalima ignoruoti. Medžiagų tikrumas ir tvarumas leidžia interjerui nepasenti, o spalvos ir tektūros teikia emocinį pasitenkinimą. Per autentiškus išieškotus elementus sukuriamas interjero individualumas.

Dirbdama susiduriu su įvairiomis situacijomis: kartais erdvės būna taip suplanuotos, kad siekiant pritaikyti jas užsakovų poreikiams tenka viską perprojektuoti iš naujo. Nejučia projektavimo laukas prasiplėtė, prisiliečiau prie statinių architektūros. Tad siekdama pagilinti turimas žinias ir  paaugti savo srityje 2020 m. įstojau į vientisąsias architektūros studijas Vilniaus dailės akademijoje. Taip, šiuo metu studijuoju! Interjero ir architektūros srityje turi nuolat mokytis, nes tobulėja technologijos ir plečiasi galimybės. Siekiu, kad kiekvieni namai atitiktų aukščiausius kokybės standartus, integruoju šiuolaikiškus tvarius sprendimus į savo kuriamus interjerus pagal kikevieno užsakovo galimybes. Kviečiu kurti Jūsų autentišką interjerą kartu! Gintarė Masilionytė-Kakurė

15
Metų patirties

INTERJERO DIZAINE

Partneriai

Patikimi ir vertinami partneriai

Tiekėjai ir gamintojai, kurių medžiagų ir darbų atlikimo kokybe pasitikiu,kurių siūlomos prekės ir paslaugos pateisina lūkesčius